ConspiracyIlluminati

İlluminati oyun kartları ve gerçekleşmesi muhtemel planlar… Sesli Makale

February 28, 2021 By“Yıl 1995. Dünya sistemini elinde bulunduran derin devletler, sıradan bir oyun şirketi vasıtasıyla “İlluminati Card Game” adında bir oyun çıkardı. Kimse o zamanlar oyunun içinde derin devletin gelecekte yapmayı amaçladığı planların olduğunu bilmiyordu”
yazıyı okumak için tıklayınız :
https://seslimakale.com.tr/videodetay/nureddin-ceylan–illuminati-oyun-kartlari-ve-gerceklesmesi-muhtemel-planlar-42028
Daha fazlası için https://www.seslimakale.com.tr

Original16 Comments on "İlluminati oyun kartları ve gerçekleşmesi muhtemel planlar… Sesli Makale"

 1. address k,onar
  February 28, 2021

  Nurettin kardesim ; insaallah Sizden geleceğe yönelik Umudum yüksek... Milletimizin düşünce üreten iyilik üzere güzel insanlara ihtiyacı var... Berrak zihinler sözün Güzeliyle hayata ışık verir...

 2. selahattin zeki
  February 28, 2021

  K.K . nin İPLERİDE ONLARIN ELİNDE OLDUĞU İÇİN KURTARMA EYLİMİNDE BULUNMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR, BURADAN SİYASET ÜRETECEKLER YA ,İKTİDARA YALANLARLA SALDIRIP DURUYORLAR, ŞİMDİ SOMUT BİR VAKA YAKALADILAR, BURADAN SALDIRACAKLAR,SONRA BUNLARIN UMURUNDA DEĞİL O ŞEHİT OLAN EVLATLARIMIZ.DAHA DÜN BUNLAR DEĞİLMİYDİ ,ASKERLERİMİZE MİLİTAN DİYEN , ALLAH BUNLARI ISLAH ETSİN.

 3. RADAR 1919
  February 28, 2021

  amerikanin HAARP canavarin gercek ismi= Sea-Based X-Band Radar SBX auch SBX-1 GOOGLE dan arastirin lütfen aklinizda bulunnsun, izmir depremin sorumlusu

 4. Serap Okur
  February 28, 2021

  Amerikada yapılan son seçimler illegaldir, pedofili sapkını joe biden moruğunun iktidarı meşru değildir, zira sahipleri olan küreselci elitler denilen hırsızlar ve katiller tarafından sandık darbesi ile iktidara getirilmiştir..

 5. Serap Okur
  February 28, 2021

  Dersimli devşirme kamalin chp.si Recep Tayyip ERDOĞAN nefreti üzerinden Türkiye düşmanlığı yapan, iftira ve hakaret üzerine kurulu "cinnet siyaseti" ile yol almak yerine insani ve siyasi etik merkezli başka bir yöntem geliştirebilir mi?

 6. Serap Okur
  February 28, 2021

  Ünlü tarihçi Hammer, Türkleri şu şekilde ifade eder;
  “Türk, Heredot'tan, Tevrat'tan çok eski yüzyılların tanıdığı bir ulustur. Sadelik içinde görkem, sükûnet içinde ihtişam, tahakküm kabul etmeyen bir yüreklilik, alabildiğine geniş bir fetih aşkı, sonsuz bir teşebbüs kabiliyeti, bölgelere uymaktan çok bölgeleri kendine uydurma zevki ve alışkanlığı Türk milletinin asırlar dolduran tarihinde açıkça görülür.” Avusturyalı tarihçinin Türkler hakkında söylediği bu cümlenin her kelimesi doğrudur.
  Bugün dünyayı yönetenler, bu özelliklerin bilincinde oldukları için, yüzyıllardır bu devleti güçlendirmemek adına her türlü oyunu sahneye koyuyorlar.
  Bu oyunların en alçakça olanı da uzun bir süredir yaşadığımız terör olaylarıdır.
  Türkler, en genç devletleri Türkiye Cumhuriyeti tarihinde önce ermeni asala terör örgütünü hemen sonra bölücü, hain terör örgütü pkk.yı tanıdı.
  Onların cinayetlerine maruz kaldı. Sonraki gelişmeler gösterdi ki aslında bu iki örgüt kolektif çalışmalar yürüten bir yapıya sahipti.
  Kuruluş amaçları, hedefleri ve beslendikleri odaklar aynıydı. Çünkü bu örgütleri kuranlar ve yönlendirenler aynı merkezlerdi.
  “Türkiye’ye karşı terör silahı”
  Türkiye ve Türklere yönelik terör örgütlerinin, çoğunlukla aynı kaynaklardan beslendiğini ve gerektiğinde işbirliği yaptıklarını biliyoruz.
  PKK ve ASALA terör örgütleri, 8 Nisan 1980 tarihinde Lübnan'ın Sidon kentinde ortak bir basın toplantısı düzenleyerek, Türkiye'ye karşı bir deklarasyon yayınlamışlardı.
  PKK ve ASALA sadece Türkiye konusunda değil Kafkasya'da da ortak eylem kararına varmışlardı. 20 Mayıs 1992 tarihinde bir grup PKK terör örgütü mensubu, 3 araçla İran'ın Urumiye kentinden Ermenistan'a geçmişler ve Azeri Türklerine karşı savaşmışlardı. Yani ASALAPKK ittifakı yeni bir şey değildir.
  Bu işbirliği çok 1980’lerden beri vardır ve hala devam etmektedir. Türkiye karşıtı kirli ittifaklar şimdi de başka bir alçaklığın peşine düşmüş durumda.
  Bu sefer de PKK/PYD/YPG içine odaklanmış yeni bir mikro terör örgütünü devreye sokulmuştur...

 7. Serap Okur
  February 28, 2021

  PKK Asala'nın devamı olan bir Ermeni terör örgütüdür. PKK'nın hedefinde Türkler ve Kürtler vardır. PKK, Kürtlerden ve Türklerden Büyük Ermenistanın intikamını alıyor. PKK'nın legal uzantısı olan örgüt ve partiler de Ermeni örgütü ve partisidir. Zaten kabak gibi ortaya çıktılar.

 8. Serap Okur
  February 28, 2021

  Yaşadığımız son kahpelik, bir defa daha Türk’ün Türk’ten başka dostu olmadığını, güçlü, kararlı, iddialı olmak ve bağımsız hareket etmekten başka bir çıkış yolumuzun bulunmadığını bize gösterdi.
  Ne yapacaksak, kendimiz, kendi imkanlarımızla, gücümüzle, kararımızla yapacağız.
  Bunun başka bir yolu yok. Kaybedecek zamanımız da kalmadı.
  Avrupa’da en küçük bir terör olayında ortalık ayağa kalkıyor. Sanki dünyanın sonu gelmiş gibi, kınamalar, lanetlemeler, toplantılar yapılıyor.
  Anında biraraya geliyor, ortak kararlara imza atıyorlar.
  Bu da yetmiyor, hiç vakit kaybetmeden kanunlarını, kararlarını, tavırlarını değiştiriyor, en sert tedbirleri alıyor ve uygulamaya koyuyorlar.
  Bunları yaparken, ne demokrasi akılllarına geliyor, ne insan haklarını hatırlıyorlar.
  Onlarca örneğini sayabilirim. Fransa’da, İngiltere’de DEAŞ terörü karşısında yapılanlara bütün dünya şahittir.
  Anında polise sorgusuz sualsiz silah kullanma yetkisi verdiler.
  Polis, sırf tipi Ortadoğu ülkesi vatandaşına benziyor diye, Metro çıkışında bir adamı alnından vurdu.
  Vurulan adamın suçsuz günahsız bir Brezilya vatandaşı olduğu ortaya çıktı.
  Ertesi günü yapılan açıklamada, bir daha benzer şeyin olmayacağını garanti edemeyeceklerini söylediler.
  ABD 11 Eylül olaylarından sonra bütün Ortadoğu’yu kan gölüne çevirdi.
  Bu bahane ile ülkeler yıkıldı, tamamı Müslüman milyonlarca insanın kanı aktı.
  Terör kendilerine yönelince tek çıkış yolu, öldürmek ve yok etmek oluyor.
  Ancak, başkaları olunca teröristlere başka sıfatlar yakıştırılıyor, yardım ediliyor, silah veriliyor ve azdırılıyor.
  Bizzat kurup sahaya sürdükleri terör örgütleri var.
  PKK terör örgütü tam da bunun örneğidir.
  FETÖ başka bir örnekti.
  Diğer marjinal sol bölücü örgütler de buna dahildir.
  Hatta DEAŞ’ın bile kontrollü bir istihbarat yapılanması olduğunu artık bütün dünya görmüş ve anlamıştır.
  Şu anda bu terör örgütlerinin tamamı Avrupa ülkeleri ve ABD’de üstleniyor, korunuyor, faaliyet gösteriyor, ama sadece bize saldırıyor.
  Bırakın terör örgütlerini, kendisi bizzat terörist olan ülkeler var.
  İsrail açık bir terör devletidir.
  Ne kural tanır, ne kaide bilir. ABD’nin de İsrail’den aşağı kalır tarafı yoktur, zaten birbirlerinin tamamlayarak gidiyorlar.

 9. Serap Okur
  February 28, 2021

  Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, siz dünyanın hiçbir yerinde teröre açık destek veren, hatta terör örgütünün bizzat kendisi olan bir siyasi partinin varlığına izin verildiğini duydunuz mu? Böyle bir şeyin olabileceğine ihtimal veren var mı?
  PKK terör örgütünün yanından bile geçemeyecek terör örgütlerine doğrudan da değil, ima yollu destek veren partileri bir daha açılmayacak şekilde anında kapattılar.
  İspanya Yüksek Mahkemesi, Batasuna’yı kapatırken
  “Şiddetin kınanmasının reddedilmesi ve bunun diğer bütün partiler tarafından kınanırken yapılmaması terörizme örtülü bir destek anlamına gelir” demiştir.
  Batasuna avukatlarının AİHM’ye yaptığı itiraza, “karar doğrudur, sözleşmeye aykırı değildir” cevabı verilmiştir.
  Benzer örnekler Yunanistan’da, İtalya’da, Fransa’da da yaşanmıştır ve ne o ülkelerde muhalefetten, ne de başka kurumlardan hiçbir itiraz gelmemiştir.

  Tablo budur.
  Uzun yıllardır, terörün her türlüsüyle karşı karşıyayız. Binlerce şehit verdik, binlerce masum insan hayatını kaybetti. Kendilerine sıra gelince dünyayı ayağa kaldıranlar, göstermelik kınamalar dışında hiçbir şey yapmadıkları gibi, Türkiye’nin terörle mücadelesini sulandırmak ve hatta engellemek için olmayacak alçaklıklara yöneldiler. Terörü demokrasi ile izah etmeye, teröristleri insan haklarıyla temize çıkarmaya çalıştılar.
  13 sivilin kahpece katledilmesi karşısında siz başta bize demokrasi dersi vermeye kalkışan ülkeler olmak üzere sözde medeni ülkelerden doğru dürüst bir açıklama duydunuz mu?
  Sanki hiçbir şey olmamış gibi yapıyorlar.
  Bu ahlaksız, ikiyüzlü ülkelerden gelecek hiçbir değerlendirmenin bizim için bir hükmü yoktur. Bunlardan bir şey de istemiyor ve beklemiyoruz.
  Gölge etmesinler yeter.
  Ama göreceksiniz, bu kahpe saldırıya hiç ses çıkarmayanlar, Türkiye’nin bu kanı yerde bırakmamak için alacağı tedbirlere, yapacağı hamlelere karşı çıkacak ve bize demokrasi hatırlatması yapacaklar.

  Artık söz hükmünü kaybetmiştir. Kimin ne dediği, ne yaptığı bizi ne bağlar, ne de ilgilendirir.
  Mağara katliamını yapan PKK terör örgütü ve destekçilerinin mutlaka, ama mutlaka hesap vermesi gerekiyor.
  Hiç kimse karnından konuşmasın, bu teröristler üzerinden siyasi hesaplar yapmaya kalkışmasın. Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
  Her kim bu kanlı katillerin ve onların bütün uzantılarının yanında olur, işbirliği yapar veya aklamaya yeltenirse bu ihanete ortak olur.
  Daha ne olması gerekiyor?
  PKK bütün unsurları ile birlikte ortadan ivedilikle kaldırılmalı, siyasi uzantılarının faaliyetlerine bir daha açılmayacak şekilde son verilmelidir.

 10. Serap Okur
  February 28, 2021

  Sağcı olabilirsin
  Solcu olabilirsin
  Seküler olabilirsin
  Muhafazakar olabilirsin
  Ne olursan ol
  Vatanımızı bölmek isteyen
  İnsanımızı katleden
  Pkk terör örgütüne karşı
  Bu vatanın
  Bu milletin yanında durmak zorundasın
  Ya Türkiye'nin tarafındasın
  Ya karşısında....

 11. Serap Okur
  February 28, 2021

  Sayın Devlet BAHÇELİ yaptığı grup toplantısında ki konuşmasında yapılması gerekenleri şöyle sıralamıştır: “Dileğimiz teröristlerin peşinin bırakılmaması, döktükleri kanların hesabının damla damla şerefsiz varlıklarından sorulmasıdır. Kandil’e bir şafak vakti Türk’ün şanlı bayrağı dikilmeli, terör elebaşları mağaralarına gömülmelidir. Mahmur’da kurulu bulunan terör kampları yakılıp yıkılmalıdır. Ayrıca PKK’nın Irak-Suriye arasında irtibat ve intikal sahalarından birisi olan Sincar’ın kısa süre içinde yerle bir edilmesi, özellikle örgütün nefes aldığı ve kontrolünde tuttuğu Peşhabur sınır kapısının da temizlenmesi artık hayat memat konusudur.”
  Yeryüzünde çok nadir görülen bu canavarlık, bir dönüm noktasıdır ve herkes tarafını belirlemek zorundadır: “PKK/YPG’ye kol kanat geren sözde insan hakları savunucuları, özgürlük simsarları şimdi ne diyeceksiniz? Ne yazacaksınız? Neyi anlatacaksınız? Gara’da akan kan alayınızı boğacak, biliyor musunuz? Bu sefer ateş yalnızca düştüğü yeri yakmayacak, PKK’nın yanında yöresinde saf tutan kim varsa çembere alıp tepeden tırnağa tutuşturacaktır. Türk milletinin izzet-i nefsiyle oynamaya cüret etmenin bedeli, masum evlatlarımızın hayatlarına kast etmenin ağır sonucu silahlı eşkıyaya, şehirlere tutunmuş yandaşlarına, elbet siyasi ortakçılarına felaket olarak yansıyacaktır. PKK terör örgütü ya silahlarıyla birlikte ve son teröristine kadar güvenlik güçlerine teslim olup Türk adaleti önünde hesap verecektir, ya da azdan az çoktan çok gidecek, hainlerin kafaları kopartılacaktır. Bundan böyle gerisini bölücüler, yardım ve yataklık yapan işbirlikçiler, eli ve vicdanı kanlı teröristler düşünmelidir.”👍👏

 12. Serap Okur
  February 28, 2021

  Türk devleti son beş yıldır gerçekten hem içeri de, hem sınır ötesinde çok kararlı bir şekilde terör örgütleriyle mücadele ediyor. Buna Allah da, kulu da şahittir. Ama maalesef Türkiye’nin çok tuhaf, garabet ve ihanet odağı haline gelen bir muhalefeti vardır. Türkiye’nin terörle mücadelesinde resmen ayak bağı olmaktadır. Sınır ötesinde YPG’ye (PKK) operasyon yapıyorsun, HD(P)KK’dan önce bunlar feryat ediyor. Hatırlayın Zeytin Dalı Operasyonu’nu engellemek, hedefini saptırmak için başta CHP olmak üzere bu rezil muhalefet neler söylemişti neler… “YPG terör örgütü değil, vatanını koruyan bir oluşum” diyen Kemal Kılıçdaroğlu’nun peşine takılan rezillerden ne beklersiniz ki?
            Afrin’de 4600 YPG’li terörist bu muhalefete rağmen öldürülmüştü. Muhalefet o günlerde adeta Türk devletinin ve hükümetinin önünde canlı kalkan olmaya kalkışmıştı.
            Terör örgütü PKK’nın propagandasını yapmak için kurulan gazetesi, televizyonu, radyosu kapatılıyor, ilk bu reziller feryat ediyor.
            Terör örgütü PKK’ya yardım ve yataklık eden siyasetçi, belediye başkanı gözaltına alınıyor, tutuklanıyor, ilk bu reziller feryat ediyor.
            Böyle bir sicili olan CHP’nin başını çektiği muhalefet Gara Operasyonunda da sanki terörle mücadelede çok hassasmış gibi nutuklar atarak Türk devletini suçluyor. HD(P) KK’nın şeref yoksunları hangi açıklamayı yapıyorsa CHP’nin başını çektiği rezil muhalefet de aynı propagandayı papağan gibi tekrarlıyor.
            13 şehidimizi Türk ordusunun operasyon esnasın öldürdüğünü söyleyecek kadar alçalabiliyorlar. Aynı reziller 4600 YPG’li teröristin canını Türk ordusu karşısında kurtarmak için her türlü kara propagandaya da başvurmuştu.
            Şimdi Gara Operasyonunda da terör örgütü PKK’nın propagandasını yapıyorlar. Onların söylemiyle Türk devletini ve ordusunu suçluyorlar.
            Bu rezil muhalefetin ilham kaynağı Kemal Kılıçdaroğlu geçtiğimiz gün yine siyasi siciline kara leke olacak bir konuşma yaptı. Her konuşması çelişki, her konuşması kara propaganda, her konuşması yalan üzerine kurulu…
            Mesela bir cümlesinde demiş ki: Terör örgütü başı Öcalan’dan seçimde yardım olması için mektup dilenirken 13 şehidimiz için neden yardım istemediniz? Seçimler 13 çocuğumuzdan daha mı kıymetli?
            Teröristbaşı Öcalan’ın mektubuna hem HDP, hem Kandil “Önder Apo’nun mektubundan gerekli mesajı aldık. CHP ve Ekrem İmamoğlu’nu destekleme kararımız ve stratejimiz değişmedi” demişti. Kemal Kılıçdaroğlu’nun buna yönelik bir eleştirisi olmuş muydu? Elbette olmadı. Türkiye’de hem HD(P)KK’ya, hem Kandil’e en yakın siyasetçi Kemal Kılıçdaroğlu idi. Niçin “alıkoyduğunuz asker ve polislerimizin canına dokunmayın” diye aracı olmadı?
            Kemal Kılıçdaroğlu mesela bir cümlesinde yine demiş ki “Dostum Trump deyip gezdiniz. Neden bu konuda yardım istemediniz. Bu dostluğunu neden bu vatandaşlarımızın kurtarılması için kullanmadın.”
            ABD Başkanı Trump terör örgütü YPG’ye tonlarca silah yardımı yaparken senin tarafın YPG olmuştu ve Türkiye Afrin’de elinde ABD silahı olan 4600 YPG’liyi de leş olarak yere seriyordu. Hükümetin tek yanlışı o 4600 YPG’li teröristi getirip CHP Genel Merkezi önüne yığmamak olmuştur. Son bir aydır ABD’nin resmi başkanı senin “çalışmayı dört gözle bekliyoruz” diyerek yalakalık yaptığın ve dünyada onun ABD Başkanlığını ilk kutladığın Joe Biden değil mi?
  Sen arasaydın Joe Biden’i Kılıçdaroğlu…
  Sen niye yapmadın?
  Sen de, Joe Biden da PKK’ya yakın kişiler değil misiniz?
  Kemal Kılıçdaroğlu Gara Operasyonu sebebiyle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın istifasını istemiş…
  Hem safı ve koruduğu HD(P)KK, hem terörle mücadele edenin istifasını istiyor.
            Son 5 yılda 15 bin terörist öldürme iradesi gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın istifa etmesi gerekiyorsa, senin PKK’ya yardım ve yataklıktan dolayı Kızılay meydanında idam edilmen gerekmez mi Kemal Kılıçdaroğlu?

 13. Serap Okur
  February 28, 2021

  Sıktı artık bu tiyatro" diyebiliriz...
  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TBMM'de son derece önemli bilgiler verdi. Tiyatronun perde arkasında yaşananları ortaya döktü...
  Yıllar önce Ak Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, acılı bir aileye yardımcı olmak istiyor. Gara'da şehit edilen 13 vatandaşımız arasında bulunan Semih Özbey, o günlerde kayıp. Ailesi ise perişan...
  Öznur Çalık, "Acaba PKK kaçırmış olabilir mi?" diye düşünüyor! Bu sorunun cevabını alabilmek için ilk aklına gelen isim olan HDP'nin Grup Başkanvekili Pervin Buldan'ı arıyor. Pervin Buldan da "Beni niye aradın? Ne işim olabilir benim PKK ile" demiyor. "Baktırayım, size dönelim" cevabını veriyor.
  Baktırıyor, sonucu aldıktan sonra Çalık'ı arıyor. Söyledikleri ise kan dondurucu:
  -Durumu iyi, bir süre misafir edilir, bırakılır...
  İşte PKK-HDP ilişkisi. Yan yana, el ele, kol kolalar. Pervin Buldan, telefonu kaldırdığı zaman eşkıyaya rahatça ulaşıyor. Onlar da "kimsin sen" demiyorlar. İstedikleri bilgileri veriyorlar.
  Çünkü...
  Sergilenen tiyatro bir yana, HDP denilen yapı, PKK'nın siyasi kolu. Aynı zamanda da militan devşirme istasyonu! Benim askerime, polisime, masum vatandaşıma kurşun sıkan alçaklara, HDP tarafından yeni elemanlar gönderiliyor. Diyarbakır Anneleri, bunun için HDP Diyarbakır İl Binası'nın kapısında.
  Pervin Buldan, yıllar sonra ortaya çıkan bu olayı yalanladı tabii. Kabul etmesi de beklenemezdi zaten. Ama hepimiz biliyoruz ki, bu yaşananlar gerçek. Öznur Çalık'ın anlattıklarının eksiği var, fazlası yok.
  Ayrıca...
  "PKK sizi tükürüğü ile boğar" diyen ve eşkıya Apo'nun "heykelini dikmekten" bahseden bir yapıdan farklı bir tutum beklenebilir mi?
  Eğri oturup, doğru konuşalım şimdi...
  İç içe geçmiş yapılar bunlar. PKK'nın döktüğü kan, bunların da eline bulaşmış durumda. PKK katilse, bunlar da o katillerin destekçileri.
  Bırakalım artık bu tiyatro oyununu. Adını açık ve net bir dille ortaya koyalım: Bir yanda katiller, diğer yanda onların destekçileri var. Hepsi de alçak ve elleri kanlı!

 14. Serap Okur
  February 28, 2021

  ABD'nin 'vekalet savaşında' rol alan, kiralık katillerin Türkiye'ye saldırmalarını içerdekiler yani kendilerine 'muhalif', 'çevreci', 'feminist', 'sivil toplumcu', 'gezici', 'solcu', 'sosyalist' hatta 'insan hakları savunucusu' gibi sıfatlar veren kimseler, sözde barış bildirileri yazanlar sizlerin sesi neden çıkmıyor?
  Siz kimin yanındasınız, Amerikan emperyalizminin bölgeyi parçalara ayırıp, siyasal haritasını yeniden, çizmek, düzenlemek için çıkardığı kirli 'vekalet savaşlarında' sanırım, sizler gönüllü olarak PKK/PYD gibi ABD'nin saflarında yer almış olamazsınız!
  Sakın kendinizin, Erdoğan düşmanlığı üzerinden Türkiye düşmanlarıyla aynı çizgide buluştuğunuzu, bütün ümitlerinizi Biden yönetiminin daha önce bahsedilen muhtemel operasyonlarına bağladığınız için, PKK terörünün işlediği cinayetlerden bile medet umacak kadar sefil bir hırsa hapsolduğunuzu söylemeye kalkmayınız; zira bu iğrenç tutum insan olana yakışmaz.
  Susanların hepsini bir yana bırakıyorum; ya bu ülkenin aydınları arasında yer alanlar, aydın kategorisinde bulunanlar, siz neredesiniz?
  Hangi siyasi görüşü, hangi ideolojiyi benimsemiş olursanız olun temel insan hakkı olan 'yaşama hakkını' böyle aşağılık bir yöntemle yok eden, katliam yapan bir caniler topluluğunu, bir terör örgütünü mahkum edecek cesaretiniz, düşünsel haysiyetiniz, ahlaki, tutarlılığınız yok mudur, nerededir?
  Bu suskunluk hali dâhil, bazılarının çehresinde, tavrında ortaya çıktığı gibi, memnuniyet ifadeleri AK Parti'ye muhalif olmakla açıklanamaz; elbette muhalefet etmek herkesin hakkıdır fakat burada mesele ne AK Parti'dir, ne Cumhurbaşkanı Erdoğan'dır, mesele Türkiye'dir, bu ülkenin bağımsızlığıdır.
  Bu bağımsızlığa saldıranlar bu ülkenin elleri bağlı çocuklarını katledenler, doğrudan emperyalist bir projenin kiralık katilleridir.
  Bunu görmeyecek kadar aklınızı, vicdanınızı, ahlakınızı, insanlığınızı kaybetmiş olamazsınız.

 15. Ebu Zerri’l Ğıfari
  February 28, 2021

  Çalışarak, üreterek, liyakati öncelik edinen, bilime ve insana değer veren bir iklim kuramayan toplumlarda özgüvensizlik/saldırganlık hakim olur ve zamanla biz aslında her şeyi hak ediyoruz ama büyük güçler/derin devlet/illuminati.. şu bu izin vermiyor yoksa on numara devlet oluruz'a inanmaya başlar. Onu bunu geç eğer gerçek bir müslümansan bizim de Allah'ımız var dersin ve doğru bildiğin yolda korkmadan/kararlılıkla ilerlersin. Ülkede verimli bir eğitim sistemini, liyakati, farklılıklara saygıyı, adaleti, fabrikaları kurmaya çalıştında illuminati mi engel oldu. Sizin için adalet mülkün temeli mi yoksa hoşunuza gitmeyenleri/kendiniz gibi düşünmeyenleri terörist/hain ilan edip içeri atma aracı mı? Halkı korkutarak oy almaya çalışmayı bırakın artık.

 16. Mehmet KAYA
  February 28, 2021

  .+🌟🌟🌟🌟🌟.


Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published. Required fields are marked *