Ancient AliensRevolutionary

Ancient Aliens Debunked, titulky – Vetřelci dálnověku odhalení

May 5, 2019 ByĎalšie podobné videa nájdete na:
http://krestanske-filmy.webnode.sk/

Original10 Comments on "Ancient Aliens Debunked, titulky – Vetřelci dálnověku odhalení"

 1. Bastardo Bastardo
  May 5, 2019

  A co křesťanství a bible těm máme věřit ty sračky o panně Marii o nějakém bohu?O bohu není ani jeden důkaz a pokud považují bibli za důkaz tak to těžko ta byla napsána až o 400 let později.Radši budu věřit v mimozemský život než těm žvástům o tom že duch ojel Pannu která porodila a byla stále pannou.

 2. Eliska Vildova
  May 5, 2019

  Je blbost aby jsme byly ve vesmíru sami :) myslíme si jací jsem velcí, ale přitom jsem jen malá a chabá stvoření ..... ja třeba zase nechápu jak někdo může věřit na boha , ale každý něčemu věří .... a já to nikomu neberu.

 3. Kamil Papežík
  May 5, 2019

  Jako malé děti... "já mám větší bábovičku" "ne, já mám větší"...

 4. Patrik Kostka
  May 5, 2019

  DAKUJEM ! dakujem za normlanych ludi ako je tento... ja ako mysliaci človek čo neverí nak každu pičovinu viem kde je sever,.. viem že sme do dnes nenašli mimozemštanov ani v tej najprimitivnejšej forme.. a vesmir sledujeme tisickami dalekohladov ktore sleduju rôzne spektrá ako infra, gama a nevem sam ake proste všetky.. takže aj keby boli neviditelní vieme ich 100% odhalit.. do dnešnej doby nebol jeden jediny dvokaz o existencii vyspeleho života.. a najbližšia hviezda je 4 svetelne roky daleko.. kde neni žiadna obyvatelna exoplaneta.. ak by chceli mimozemštania pris LEN Z NAJBLIZSEJ HVIEZDY:. na pevne palivo tak po 1) tvralo by im to tisicky rokov 2) POTREBOVALI BY NEKONECNE VELA PALIVA.. to je realny udaj NEKONECNCE. takže ich lod by musela merat miliardy kilometrov.. to by sa ani neodlepila od zeme,, a ak by ju poskladali vo vesmire asi by bola vecsia ako planeta :D . Vizor "UFA" ako taniera bol jeden velky preklep novinara.. chlapik čo udajne videl ten objekt povedal : lietalo to ako ked sa tanier klze po vode.. a novinar napisal.. vizeral ako tanier.. tymto VSETKY VIDENIA UFO CO VIZERAJU AKO TANIER SU NEPRAVDIVE... takze 99% ( samozrejme ak by povedali že ma aerodynamicky tvar ako lietadlo alebo všetky objekty vyrobene na lietanie tak by to nebolo take zaujimave) dalej že ufonii zakldaju požiare aby nas vyhubili :D AHA.., zabijaju nam včely.. :D:D:: (takže tych 200 včiel nas položí na kolena.. vyborne ufoni) dalej robia kruhy v obilí.. (robila sa v amerike sutaž o najkrajšie kruhy v obilí a SKORO VSETKY vizeralo 2000x lepsie ako tie ktore mali spravit mimozemstania .. američania by dali aj život že tie ktore robili ludia spravili mimozemštania) dalej ak by vedeli lietat rychlostou svetla trvalo by im tisicky alebo priam MILIARDY rokov kym by sa dostali ku nam..(nič nevie ist rychlejšie ako je rychlsot svetla) a teoreticky obyvatelnych planet su nekonečne kopy vo vesmíre.. prečo by nam kradli tu našu ?!... takže ked neaky dementny Čech bude chciet napisat neaky rozum na moj komentar.. zamysli sa či maš aspon zakladne informacie o vesmíre , našej planete. slnečnej sustave a mesiacoch v nej,a najbližších hviezdach a galaxiach...a zisti si aj aky sposob by museli mat aby sa sem dostali a kolko paliva by museli niest a ako dlho by im to trvalo.. ja to všetko viem a preto ma inteligencia oslobodzuje od takých dementov ako ste vy... nevravim že organizmy na inych planetach neexistuju.. napriklad bakterie alebo aj živočichy.. ale ROZHODNE NAS NENAVSTEVUJU NA MIMOZEMSKEJ LODI A NEZABIJAJU NAM VCELY A NEPALIA LESY A INE PICOVINY.. vieme aky asteroid ma prist o 20 rokov a presnu vzdialenos aku ma byt od zeme.. takze som si 100% isty že neakych zelenych ufonikov na tanierikoch by sme zbadali

 5. Navrc
  May 5, 2019

  Každej hledá mimozemštany mimo naší planetu! Člověk je Mimozemštan.Takže není třeba hledat ve vesmíru ale na zemi!Amen

 6. Lukáš Škríba
  May 5, 2019

  Na mimozemšťanov nemôže veriť duševne zdravý človek...

 7. Abram Kuchar
  May 5, 2019

  v serii AA maju svoju teoriu tuna ma svoju teoriu zasa tvorca tohto dokumentu... avsak tvorca tohto dokumentu narozdiel od napr. Danikena nikdy nebol na tychto miestach len zberal info z netu popripade od daakeho prof. bla bla... takze dokument nic nevysvetlu atd atd. ... ale samozrejme nieje to zle kazdy si musi urobit vlastny nazor... ;)

 8. S/LT.
  May 5, 2019

  jedno je na ancient aliens uzasne
  naucil som sa vdaka tomuto videu kopec zaujimavych faktov :D

 9. Street žurnál
  May 5, 2019

  Díky za překlad.


Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published. Required fields are marked *