Ancient AliensRevolutionary

Ancient Aliens and the New World Order CZdab.

April 10, 2019 ByObsah:
Věděli jste, že George Bush, Al Gore, Dick Cheney a Barack Obama jsou příbuzní? A že mocenská elita ovládající svět má původ ve starověké minulosti? Americký novinář a spisovatel Jim Marrs překládá svou teorii o Starověkých cizincích, nehumánních bytostech, které přišli na planetu Zemi, o jejich propojení se světovými vládci a o tom, jak to ovlivňuje život současné i budoucí generace nejen Američanů. Marrs tvrdí, že jsme ovládaní a manipulovaní víc než kdy dřív. Řídí nás měnové systémy i média a dělají z nás poslušné roboty. Podle něj jde o ďábelskou hru mocných, jejichž původ je ve vesmíru!

Original26 Comments on "Ancient Aliens and the New World Order CZdab."

 1. ShadowCz Videos
  April 10, 2019

  V Bibli se píše jinak o Nebukadnezarovi,on je strčil do ohně a ochránil je svatý anděl.Prosím vás ,přečtěte si pořádně Bibli on se jmenoval Daniel to potom ho přejmenovali s jeho kamarády.

 2. ShadowCz Videos
  April 10, 2019

  Adama a Evu stvořil Bůh ty pohane.Rouháš se Bohu,čiň pokání ze svých hříchů.Jinak máš pravdu.Chtějí nás ilumináti vylidnit,to se jim nepodaří.Bůh má záchranný plán.viz Bible

 3. ShadowCz Videos
  April 10, 2019

  Nephilini jsou potomci padlých andělů.V Bibli je psáno,že se spojovali s lidskými ženami.A jsou tady pořád,akorát nejsou tak velcí,ale jsou v politice,sportovci,filmy apod.

 4. ShadowCz Videos
  April 10, 2019

  Mimozemšťani neexistují.Jsou to démoni.Bible je pravda.A pravda je ,že jsme 6000 let na Zemi a 7-letí začneme s našim Pánem Pánů,Králem Králů,Alfou a omegou,počátkem i koncem.Pánem Ježíšem Kristem.Amen.

 5. Hom Tanks
  April 10, 2019

  okultizmus je len okultizmus, Satanizmus, MY nie sme deti Boha, ale deti Padlých Anjelov, tých, ktorí zradili zradili Boha, rovnako ako Adam s Evou ,bodka.

 6. jd box
  April 10, 2019

  dedo ,sviti ti bryle !

 7. jd box
  April 10, 2019

  zase jeden dedek co se nudi sukat

 8. Hans Agress
  April 10, 2019

  Víte co bych udělal se všema já? Kdo se zajímá o hlubokou realitu,léčítelství,vlády,cizí rasy a elity a prostě témata,který nás systém neučí a peníze,tak at si to hledají ty informace a at si pro to jdou...... Ale ti,co to vědět nechcou a komentujou tím,není důkaz,není pravda,tak at se sem nesere a at žije jako ovce a stěžuje si na všechno......
  Já to chápu takto. Jsme v matrixu.film metrix je dneska naše realita a já tomu věřím... Narodíš se a hned je ti dáno,že budeš ve škole. Já třeba postřehl,že když jsem ve škole,tak šíleně mně bolí pravá část mozku a učitelé mně furt učí se všemu podřizovat a učí nás strach.... At je to jaký předmět,tak všude mi učitel cpe,že jak to chci dokázat,lepší placená práce,lepší být národní hrdina a být voják.... A po škole děláš co? Jdeš do práce. Ten kdo dělá ve fabrice pochopí,že většina z nich nějakých 90 procent neví,co mají dělat. Dělají si dluhy a neuvažujou,jak se nepodmanit a to 10 procent chcou víc.... Já si osobně myslím,že jsme otroci a jsme k tomu určení,protože kdo dělá ve fabrice,pochopí... Lituju lidi,že žijí život a pokud něco zkazí,mají vyhazov....
  Já jsem zásadně proti vládě a pod,ale v něčem je dobrá....
  Takže můj názor... Věřím že nejsme ani z evoluce a ani z opic a seru na náboženský sračky,že bůh stvořil svět a svátky.
  My jsme byli DNA předurčení... Iluminati jsou jen jako dozorčí rada a Svobodní Zednáři je učí... Musíte pochopit,že elita funguje jako firma a osvícentství je k tomu,aby přání bylo zhmotněno v roli zákona přitažlivosti a černé magie..
  A kdo nás učil magii,DNA klonování,systém práci a měnu? Člověk to vymyslel? Člověk vymyslel světu strach a otroctví... Přece někdo nad nás a nejsme jak na Zemi sami,tak v galaxii a věřím,že jsme v jiné dimenzi a dimenzí jsou víc...
  PS:Škola,média,vláda vás nenaučí úspěch a štěstí v životě i bohatství,ale opak pravý... A vy skeptici si vyližte prdél a ego,že není pravda si to nechte pro sebe a ti,co se snaží dostat někde,je jen vy kritizujete za to,že jsou někde jinde než vy a bránite některým v rozhodnutí..... Je mi líto takových. Kdo chce pravdu,dostane ji a s sám se rozhodne,jestli ji vědět víc či ne... Takže jestli Mars neříká vše je pro ty,co se víc nechcou posunout dál,ale kdyby chtěl,zeptá se sám sebe a vesmír mu to dá ty informace.. A běžte už do prdele pro ty,co vše skepti a Babiše by polili kuřbou. A nechte bejt lidi,co něco chtějí a nebrante jim.

 9. Rostislav Rožnovský
  April 10, 2019

  vyborny dokument

 10. MUDRO30
  April 10, 2019

  Mesiac ale nemá kruhovú dráhu okolo Zeme. V perigeu je o 10% bližšie ako v apogeu a rovnako je to vidieť aj na jeho uhlovej velkosti predsa... Takmer dokonalelú kruhovú dráhu má napr. Deimos (mesiac Marsu) jeho excentricita je iba 0,0002 , ale Mesiac má excentricitu 0,0554 čo je takmer 230x viac! ...takže asi si to zmýlil chlapík...

 11. jana kokrdova
  April 10, 2019

  zničí lidi i planetu .hlavně potřebují vyhladit lidstvo

 12. Nikoleta Vagova
  April 10, 2019

  Super😉👍

 13. No Name
  April 10, 2019

  PROČ?

 14. lubomir 16
  April 10, 2019

  Sumerska civilizácia je fascinujúca v každom smere! Nech je to ako chce a nech ma na tieto dokumenty každý iný názor, vznik sumerov je určite vznikom moderného sveta. Nemáme relevantné znalosti o tom, čo sa vtedy stalo, ale muselo to byť niečo zásadne! Kým zvyšok sveta žil de facto v praveku, táto civilizácia bola na úrovni, ktorú v mnohom môžeme porovnávať s našou. Ich znalosti prírodných zákonov, ale hlavne znalosti vesmíru boli nesporne neuveriteľne. Mnohé z ich poznatkov sa podarilo preukázatelne potvrdiť až v 20 storočí! Ako je to možné, odkial čerpajú, teda cerpali svoje vedomosti? Zem, vesmir, svet má ešte v zásobe mnoho záhad, ktoré treba rozlúštiť! Ak k tomu pripočítame legendy, ktoré tieto národy po sebe zanechali, nemôžeme sa čudovat, že si to ľudia spájajú s mimozemšťanmi. Každopádne, presne v tom čase sa udialo niečo výnimočné! Niečo, čo zmenilo život na Zemi!

 15. René Barát
  April 10, 2019

  Keby ľudia používali svoje mozgy tak, ako tento pán, tak dnes bojujeme so šimpanzami o miesto v korunách stromov.

 16. Alabaj CH
  April 10, 2019

  Úžasný pohled.....velmi logický a podložený.Mr.Mars je moudrý člověk...

 17. jesterM60
  April 10, 2019

  perfektní

 18. Jozef Komar
  April 10, 2019

  Osobne si myslím že ludia nikdy neprídu na to ako sa všetko začalo.Jednak kvoli náboženstvu,jednak kvoli všetkoviem ludom atd.Každý si bude mliet dookola to svoje a čo je najhoršie že sa každý snaží presvedčit toho druhého že len jeho pravda je skutočná pravda.Muslimovi budeš darmo hovorit o velkom tresku-vedecký výklad vzniku sveta,krestanovi tiež a vedcom možeš hovorit o Bohu.Za dalšie,ludia budú vždy to čo je svet okolo nich.Ked sa narodíš v číne budeš budhista,ked v muslimskej krajine tak muslim,ked tu tak krestan alebo sa na to vyserieš a budeš ateista.Mna by celkom zaujímalo prečo ludia napr. neveria v tých na ktorých verili prvé civilizácie.Summeri a pod.Podla mna ak sa nestihneme dovtedy pozabíjat vojnami tak za dalších 2000 rokov tu budú iné náboženstvá a iné teorie.

 19. Domykaný Chobotničák
  April 10, 2019

  Perfektný dokument, jeden s najlepších na YT. díkes ;)

 20. JHOOK338 Hook
  April 10, 2019

  Wall of bullshit

 21. D3jdy
  April 10, 2019

  keci

 22. Moon Moon
  April 10, 2019

  No hezský pořad, ale jsou v něm nesrovnatelnosti. Zrovna sochy na Velikonočních ostrovech český inženýr Pavel Pavel rozchodil a to za pomoci velmi primitivních prostředků a relativně velmi malého počtu lidí.

 23. Valentin
  April 10, 2019

  i muj úser bude pro dědka důkaz o marťanech

 24. starydedecek
  April 10, 2019

  Michaela Jackson byl jedním z nich a protože moc věděl
  a chtěl to všechno zveřejnit, tak musel být umlčen !

 25. Roman Kunst
  April 10, 2019

  to je snad satira ne? jinak nevim co typek bere :D

 26. Zdeno Kozák
  April 10, 2019

  Toto všetko popisuje vo svojich knihách Zecharia Sitchin


Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published. Required fields are marked *